Wynagrodzenie od kapitału - kapiszon czy realna broń banków?

Czy bankom należy się wynagrodzenie za korzystanie z kapitału? 

Banki łapią się różnych metod, aby odciągnąć uwagę od tego, że wprowadzały w błąd kredytobiorców i chcą zniechęcić od domagania się zwrotu pieniędzy za nieuczciwe zapisy w umowach i drastyczny wzrost zadłużenia oraz rat. Wymyśliły "wynagrodzenie za korzystanie z kapitału". Czy to kapiszon, czy realna groźba banków wobec klientów? 

Odpowiedzi udziela doświadczony radca prawny mec. Witold Jagiełło z Kancelarii Radców Prawnych Jagiełło Tobolewski KancelariaJTT. 

Zapraszamy do lektury:

https://kancelariajtt.pl/wynagrodzenie-za-korzystanie-z-kapitalu-czy-i-komu-sie-nalezy-sprawa-w-tsue-c-520-21/

 

Radca prawny Witold Jagiełło

Radca prawny, założyciel i partner zarządzający kancelarii Jagiełło Tobolewski, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie od 2010 r., Fundator FUNDACJI PATRONUS.


Doradza klientom w negocjacjach oraz prowadzi procesy sądowe. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa nieruchomości oraz prawa spadkowego, reprezentuje Klientów kancelarii również w sporach z bankami oraz zakładami ubezpieczeń.

Prowadzi obsługę prawną firm, specjalizuje się w prawie spółek handlowych, prawie administracyjnym i gospodarczym. Świadczy pomoc prawną przy negocjowaniu oraz wykonywaniu umów oraz doradza przedsiębiorcom w sporach dotyczących ubezpieczeń majątkowych i odpowiedzialności cywilnej, reprezentuje interesy Klientów na sali sądowej.

Stale podnosi swe kompetencje, regularnie bierze udział w szkoleniach zawodowych. Biegle włada językiem angielskim.

Fundacja Patronus

al. Papieża Jana Pawła II 28/3, 70-454 Szczecin

NIP: 8513246288
KRS: 0000830583

Telefon: +48 797 711 731
Email: biuro@fundacjapatronus.pl

Pomoc Prawna

Dla osób poszkodowanych w wypadkach

Dla osób po utracie bliskich 

Dla osób posiadających kredyty frankowe

Ta witryna korzysta z plików cookie, aby polepszyć doświadczenie przeglądania i zapewnić dodatkową funkcjonalność. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.

Zgadzam się